Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
NIKE COURT VISION ALTA
Женски патики
Код на производ:
(DM0113-101)
NIKE

NIKE COURT VISION ALTA

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.872 ДЕН
Заштеда: 1.218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike COURT VISION ALTA се женски lifestyle патики. Нивниот модерен дизајн комбинира кожа на горниот дел и совршен ѓон на платформа. Перфорациите на горниот дел нудат оптимален проток на воздух и овозможуваат вашите стапала да останат свежи во текот на целиот ден. Супериорниот изглед на овој модел ги крунисува вашите стапала со супер мекото јазиче, за врвна удобност. Спецификација: Плиток профил Врвки Перфорирано горниште од кожа Среден ѓон од пена Гумен ѓон на платформа ".
Подетално

Nike COURT VISION ALTA се женски lifestyle патики. Нивниот модерен дизајн комбинира кожа на горниот дел и совршен ѓон на платформа. Перфорациите на горниот дел нудат оптимален проток на воздух и овозможуваат вашите стапала да останат свежи во текот на целиот ден. Супериорниот изглед на овој модел ги крунисува вашите стапала со супер мекото јазиче, за врвна удобност.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Перфорирано горниште од кожа
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон на платформа
  "

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CI7523-009
  7.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.190 ДЕН
  Помош