Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DM1120-001)
NIKE

NIKE LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE се машки патики за тренинг, кои се подготвени за да гии издржат интензивните групни и индивидуални тренинзи. Овој модел се одликува со рамна, стабилна пета, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Со многу стисок, подготвени сте за секој вид тренинг. Високо абразивната мрежа со шара налик на саќе и издржливите слоеви на задниот дел и од страните обезбедуваат цврстина за да продолжите да чекорите кон целта. Дизајнот ви овозможува да ја затегнете петицата на врвот од ѓонот, за стабилност и сигурност. Жлебовите во гумениот ѓон во пределот на прстите ги прават овие патики флексибилни и издржливи. Добриот стисок ви овозможува лесно да се движите на сите видови површини. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Гумен ѓон .
Подетално

Nike LEGEND ESSENTIAL 3 NEXT NATURE се машки патики за тренинг, кои се подготвени за да гии издржат интензивните групни и индивидуални тренинзи. Овој модел се одликува со рамна, стабилна пета, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Со многу стисок, подготвени сте за секој вид тренинг. Високо абразивната мрежа со шара налик на саќе и издржливите слоеви на задниот дел и од страните обезбедуваат цврстина за да продолжите да чекорите кон целта. Дизајнот ви овозможува да ја затегнете петицата на врвот од ѓонот, за стабилност и сигурност. Жлебовите во гумениот ѓон во пределот на прстите ги прават овие патики флексибилни и издржливи. Добриот стисок ви овозможува лесно да се движите на сите видови површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DM0823-500
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Помош