Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
NEW BALANCE 410
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MT410CK7)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 410

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Истражете ги новите места носејќи ги машките патики за трчање New Balance MT410. Овие патики имаат мрежест горен дел со издржливи синтетички прекривки и потпорни врвки. Шарата Comfort Insert обезбедува мека подлога со секој чекор, додека гумениот ѓон обезбедува влечење на која било површина. Машките патики New Balance MT410 се направени да ја поддржат секоја ваша авантура. Спецификација:Плиток профилМрежест горен дел со врвка со издржливи синтетички прекривкиComfort insert шараГумен ѓон.
Подетално

Истражете ги новите места носејќи ги машките патики за трчање New Balance MT410. Овие патики имаат мрежест горен дел со издржливи синтетички прекривки и потпорни врвки. Шарата Comfort Insert обезбедува мека подлога со секој чекор, додека гумениот ѓон обезбедува влечење на која било површина. Машките патики New Balance MT410 се направени да ја поддржат секоја ваша авантура.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел со врвка со издржливи синтетички прекривки
 • Comfort insert шара
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош