Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
adidas Predator Edge.3 Turf
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(GV8503)
adidas

adidas Predator Edge.3 Turf

Претходна цена
3.888 ДЕН
Моментална цена
3.888 ДЕН
Цена со попуст
3.110 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Predator Edge.3 Turf се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Донесете сосема нова перспектива во вашата игра со овие патики за фудбал за вештачки подлоги. Распространета преку синтетичкото горниште, Control Zone текстурата ви помага при секој контакт со тошката. Комбинацијата на прилагодливиот отвор и гуменипт ѓон обезбедува стабилност на теренот. Спецификација: Детски патики за фудбал Плиток профил Врвки Control Zone Гумен ѓон за вештачки површини.
Подетално

adidas Predator Edge.3 Turf се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Донесете сосема нова перспектива во вашата игра со овие патики за фудбал за вештачки подлоги. Распространета преку синтетичкото горниште, Control Zone текстурата ви помага при секој контакт со тошката. Комбинацијата на прилагодливиот отвор и гуменипт ѓон обезбедува стабилност на теренот.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Control Zone
 • Гумен ѓон за вештачки површини

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош