Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 680
NEW BALANCE 680
NEW BALANCE 680
NEW BALANCE 680
NEW BALANCE 680
NEW BALANCE 680
Женски патики за трчање
Код на производ:
(W680GP7)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 680

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за трчање NEW BALANCE 680 се идеален избор за сите кои почнуваат да трчаат, како и за оние на кои оваа дисциплина им е дел од рутината. Мешавина од модерен дизајн и квалитетна изработка е сè што ви треба за да се чувствувате добро додека ги подобрувате вашите атлетски вештини. Средниот ѓон од Fresh Foam со двојна густина за удобност, обликуваната влошка за поддршка и издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедуваат мекост при секој чекор, без разлика со кое темпо се движите. Мазниот мрежест горен дел што дише ги одржува стапалата ладни и суви додека ја зголемувате брзината. Не пропуштајте го следниот тренинг поради ефектот на уморни стапала и набавете си НОВ BALANCE 680 модел. Спецификација:Женски патики за трчањеЛого на New BalanceПлиток профилВрвкиСостав на горниот дел: мрежаСреден ѓон од свежа пенаГумен ѓон.
Подетално

Женските патики за трчање NEW BALANCE 680 се идеален избор за сите кои почнуваат да трчаат, како и за оние на кои оваа дисциплина им е дел од рутината. Мешавина од модерен дизајн и квалитетна изработка е сè што ви треба за да се чувствувате добро додека ги подобрувате вашите атлетски вештини. Средниот ѓон од Fresh Foam со двојна густина за удобност, обликуваната влошка за поддршка и издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедуваат мекост при секој чекор, без разлика со кое темпо се движите. Мазниот мрежест горен дел што дише ги одржува стапалата ладни и суви додека ја зголемувате брзината. Не пропуштајте го следниот тренинг поради ефектот на уморни стапала и набавете си НОВ BALANCE 680 модел.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Лого на New Balance
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Состав на горниот дел: мрежа
 • Среден ѓон од свежа пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 41.5 27
  10.5 42.5 27.5
  11
  11.5
  12
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WT410TB7
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WT410CG7
  3.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош