Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Детски патики
Код на производ:
(PV574DG2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 11C
 • 12C 12C
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
 • 10.5 28 16.8
 • 11.5 29 17.7
 • 12.5 30.5 18.4
 • 13.5 32 19.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance 574 детски lifestyle патики за момчиња се токму моделот на патики кој најмногу пати сме го ажурирале. И покрај неговото наследство на недооценена, речиси едноставна разновидност, оригиналниот модел имаше уникатен хибриден дизајн за својата ера, кој не се потпираше на видливи технички карактеристики. Овој модел се приближува кон хибридниот концепт и создава нова перспектива на иконскиот дизајн. Уникатниот среден ѓон комбинира продолжен изглед на класична конструкција со детали инспирирани од технологијата од 90-тите и деталите со потпис од 80-тите. Спецификација:Плиток профилВелкро лепенкаКожен, синтетички и текстилен горен делРефлектирачки деталиЃон со шема.
Подетално

New Balance 574 детски lifestyle патики за момчиња се токму моделот на патики кој најмногу пати сме го ажурирале. И покрај неговото наследство на недооценена, речиси едноставна разновидност, оригиналниот модел имаше уникатен хибриден дизајн за својата ера, кој не се потпираше на видливи технички карактеристики. Овој модел се приближува кон хибридниот концепт и создава нова перспектива на иконскиот дизајн. Уникатниот среден ѓон комбинира продолжен изглед на класична конструкција со детали инспирирани од технологијата од 90-тите и деталите со потпис од 80-тите.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро лепенка
 • Кожен, синтетички и текстилен горен дел
 • Рефлектирачки детали
 • Ѓон со шема

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C
  12C
  13C
  1Y
  1.5Y
  2Y
  2.5Y
  3Y
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  6.5Y
  7Y
  10.5 28 16.8
  11.5 29 17.7
  12.5 30.5 18.4
  13.5 32 19.4
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PV515BH
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PV574DR2
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PH237ED
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Помош