Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
PUMA Carina
Женски патики
Код на производ:
(385851-01)
PUMA

PUMA Carina

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.512 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Carina се женски lifestyle патики со модерен дизајн со максимален акцент на удобноста. Овие патики се дизајнирани врз основа на стилот на осумдесеттите, а усовршени и прилагодени на денешниот изглед на патиките. Горниот дел им е изработен од квалитетен материјал со перфорации во пределот на прстите кои овозможуваат одлична вентилација. Заштитен знак на овие патики е релјефното засилување во пределот на прстите и петата на благо подигнатиот гумен ѓон. Меката шарка обезбедува супериорно амортизирање, оптимална удобност со секој чекор и дава чувство на враќање на енергијата. Патиките имаат полудлабок профил со класични врвки и велкро ремен што додава стисок и удобност. Доколку сте љубител на спортскиот стил и барате врвна удобност во чевлите, овие патики мора да ви бидат на нозе. Спецификација: Женски патики – lifestyle Лого на Puma Врвки и велкро лепенка Релјефно зајакнување во пределот на прстите и петата Подигнат гумен ѓон.
Подетално

Puma Carina се женски lifestyle патики со модерен дизајн со максимален акцент на удобноста. Овие патики се дизајнирани врз основа на стилот на осумдесеттите, а усовршени и прилагодени на денешниот изглед на патиките. Горниот дел им е изработен од квалитетен материјал со перфорации во пределот на прстите кои овозможуваат одлична вентилација. Заштитен знак на овие патики е релјефното засилување во пределот на прстите и петата на благо подигнатиот гумен ѓон. Меката шарка обезбедува супериорно амортизирање, оптимална удобност со секој чекор и дава чувство на враќање на енергијата. Патиките имаат полудлабок профил со класични врвки и велкро ремен што додава стисок и удобност. Доколку сте љубител на спортскиот стил и барате врвна удобност во чевлите, овие патики мора да ви бидат на нозе.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Лого на Puma
 • Врвки и велкро лепенка
 • Релјефно зајакнување во пределот на прстите и петата
 • Подигнат гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35
  35.5 35.5
  36 36
  36.5
  37 37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  44 44
  44.5
  45
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 382384-02
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 382384-01
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Помош