Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
NIKE Burrow
Машки папучи
Код на производ:
(DC1456-002)
NIKE

NIKE Burrow

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 7.5
 • 8 41 26
 • 8.5 8.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 9.5
 • 10 44 28
 • 10.5 10.5
 • 11 45 29
 • 11.5 11.5
 • 12 46 30
 • 12.5 12.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Burrow се неверојатно топли и удобни машки папучи, совршени за вашите авантури на отворено. Нема ништо подобро да се опуштите покрај камперски оган и ништо позабавно од авантура на отворено. Но, од друга страна, ништо не се споредува со удобноста на домот. Овие Nike папучи ви овозможуваат да ги комбинирате овие два света. Облечете ги кога ќе излезете од шаторот и уживајте во свежиот планински воздух. Нивната постава налик на руно ќе ве загрее, а амортизираниот среден ѓон од пена обезбедува траен комфор. Џебот со патент на горниот дел ви овозможува безбедно да ги чувате вашите клучеви. Шарата на ѓонот добро се прилепува на различни површини. Спецификација: Машки папучи Влошка и внатрешна постава Џеб со патент на горниот дел Среден ѓон од пена Ѓон со шара за добро прилепување Извезено Nike и Swoosh лого .
Подетално

Nike Burrow се неверојатно топли и удобни машки папучи, совршени за вашите авантури на отворено. Нема ништо подобро да се опуштите покрај камперски оган и ништо позабавно од авантура на отворено. Но, од друга страна, ништо не се споредува со удобноста на домот. Овие Nike папучи ви овозможуваат да ги комбинирате овие два света. Облечете ги кога ќе излезете од шаторот и уживајте во свежиот планински воздух. Нивната постава налик на руно ќе ве загрее, а амортизираниот среден ѓон од пена обезбедува траен комфор. Џебот со патент на горниот дел ви овозможува безбедно да ги чувате вашите клучеви. Шарата на ѓонот добро се прилепува на различни површини.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Влошка и внатрешна постава
 • Џеб со патент на горниот дел
 • Среден ѓон од пена
 • Ѓон со шара за добро прилепување
 • Извезено Nike и Swoosh лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5
  8 41 26
  8.5
  9 42.5 27
  9.5
  10 44 28
  10.5
  11 45 29
  11.5
  12 46 30
  12.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DC1456-201
  3.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи CN9678-010
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.603 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.290 ДЕН
  Помош