Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
PUMA Carina Lift
Детски патики
Код на производ:
(374225-11)
PUMA

PUMA Carina Lift

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 33 33 20
 • 33,5 33,5
 • 34 34 20.5
 • 34,5 34,5
 • 35 35 21.5
 • 35,5 35,5
 • 36 36 22.5
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 41 41
 • 41,5 41,5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
33 33 20
33,5
34 34 20.5
34,5
35 35 21.5
35,5
36 36 22.5
36,5
37 37
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39 39
39,5
40 40
40,5
41
41,5
42
42,5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 386185-02
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 380552-02
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 366003-07
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош