Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
NEW BALANCE 5740
Женски патики
Код на производ:
(W5740GBA)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 5740

Претходна цена
6.590 ДЕН
Моментална цена
6.590 ДЕН
Цена со попуст
4.613 ДЕН
Заштеда: 1.977 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 5740 се женски патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилска комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичноста, овие патики внесуваат суптилна спортска атмосфера во секоја облека. Горниот дел од велур цврсто го фаќа стапалото, додека мрежестиот материјал обезбедува дише и ги одржува стапалата суви и свежи. Уникатниот среден ѓон го комбинира продолжениот изглед на класичната конструкција 574 со детали инспирирани од технологијата на 9s. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие добиваат модерен пресврт, што ја прави оваа врвна патика совршен моден детаљ за вашите секојдневни облеки. Најдете го вашиот идеален баланс на удобност и стил во женските патики New Balance 5740. Спецификација: Женски патики – lifestyle Горен дел: текстил, кожа Продолжен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 5740 се женски патики кои се карактеризираат со класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилска комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичноста, овие патики внесуваат суптилна спортска атмосфера во секоја облека. Горниот дел од велур цврсто го фаќа стапалото, додека мрежестиот материјал обезбедува дише и ги одржува стапалата суви и свежи. Уникатниот среден ѓон го комбинира продолжениот изглед на класичната конструкција 574 со детали инспирирани од технологијата на 9s. Инспирирани од богатото наследство на брендот, тие добиваат модерен пресврт, што ја прави оваа врвна патика совршен моден детаљ за вашите секојдневни облеки. Најдете го вашиот идеален баланс на удобност и стил во женските патики New Balance 5740.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: текстил, кожа
 • Продолжен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 41.5 27
  10.5 42.5 27.5
  11
  11.5
  12
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики CW997HVR
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZAA
  5.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZAC
  5.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.590 ДЕН
  Помош