Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
PUMA Pacer Future
Машки патики
Код на производ:
(382884-06)
PUMA

PUMA Pacer Future

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
4.152 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Pacer Future се модерни машки патики инспирирани од трчањето по градските улици. Тие имаат удобна конструкција и рамка од TPU која обезбедува идеална поддршка за вашето стапало и од страничната и од медијалната страна. Цврстиот надворешен ѓон обезбедува дополнителен стисок, додека горниот дел има детали слични на трејл патиките и како врв на се, моќно брендирање на повеќе места. Овие патики комбинираат удобност и добар изглед за да можете да ги носите секој ден. Влошката SoftFoam+ обезбедува одлично амортизирање и оптимална удобност за секој чекор што го правите во текот на денот. Спецификација: Машки патики – lifestyle Плиток профил Врвки Цврст ѓон TPU рамка на горниот дел SoftFoam+ влошка.
Подетално

Puma Pacer Future се модерни машки патики инспирирани од трчањето по градските улици. Тие имаат удобна конструкција и рамка од TPU која обезбедува идеална поддршка за вашето стапало и од страничната и од медијалната страна. Цврстиот надворешен ѓон обезбедува дополнителен стисок, додека горниот дел има детали слични на трејл патиките и како врв на се, моќно брендирање на повеќе места. Овие патики комбинираат удобност и добар изглед за да можете да ги носите секој ден. Влошката SoftFoam+ обезбедува одлично амортизирање и оптимална удобност за секој чекор што го правите во текот на денот.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Цврст ѓон
 • TPU рамка на горниот дел
 • SoftFoam+ влошка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5
  48 48
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош