Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
NIKE Air Max Bella 5 Premium
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DN0896-001)
NIKE

NIKE Air Max Bella 5 Premium

Претходна цена
6.390 ДЕН
Моментална цена
6.390 ДЕН
Цена со попуст
5.112 ДЕН
Заштеда: 1.278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Bella 5 Premium женските патики ги комбинираат функционалноста и убавината на Max Air перничињата со рамен ѓон кој обезбедува стабилност како предност, додека ги тонирате и обликувате вашите мускули. Нивниот освежен дизајн ја зголемува заштитата и поддршката околу горниот дел и страните на стапалото за да бидете безбедни и сигурни за време на интензивните тренинзи. Еластичната лента се интегрира со конструкција слична на чорап и со традиционалниот систем на врзување, за сигурно и цврсто вклопување. Синтетичката кожа се обвиткува околу петицата за дополнителна издржливост, додека подигнатите рабови го поддржуваат вашето стапало при странични движења. Рамниот ѓон ви помага да останете стабилни, додека гуменото газиште ви обезбедува подобра влечна сила. Спецификација: Плиток профил Врвки и еластична лента Мрежест горен дел Среден ѓон од пена Max Air единица Рамен гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max Bella 5 Premium женските патики ги комбинираат функционалноста и убавината на Max Air перничињата со рамен ѓон кој обезбедува стабилност како предност, додека ги тонирате и обликувате вашите мускули. Нивниот освежен дизајн ја зголемува заштитата и поддршката околу горниот дел и страните на стапалото за да бидете безбедни и сигурни за време на интензивните тренинзи. Еластичната лента се интегрира со конструкција слична на чорап и со традиционалниот систем на врзување, за сигурно и цврсто вклопување. Синтетичката кожа се обвиткува околу петицата за дополнителна издржливост, додека подигнатите рабови го поддржуваат вашето стапало при странични движења. Рамниот ѓон ви помага да останете стабилни, додека гуменото газиште ви обезбедува подобра влечна сила.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и еластична лента
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Max Air единица
 • Рамен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DD9285-601
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Помош