Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(GV8532)
adidas

adidas Predator Edge.3 Laceless Turf

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Predator Edge.3 Laceless Turf се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Донесете сосема нова перспектива во вашата игра со овие патики за фудбал за вештачки подлоги. Распространета преку синтетичкиот горен дел без врвки, Control Zone текстурата ви помага при секој контакт со топката. Комбинацијата на прилагодливиот отвор и гумениот ѓон ви обезбедува стабилност и ве прави врвен мајстор на вештачки површини. Спецификација: Детски патики за фудбал Плиток профил Конструкција без врвки Горниште со Control Zone текстура со текстура Растеглив отвор на глуждот Текстилна постава Гумен ѓон за вештачки површини.
Подетално

adidas Predator Edge.3 Laceless Turf се детски патики за фудбал кои ќе ви дадат предност на теренот. Донесете сосема нова перспектива во вашата игра со овие патики за фудбал за вештачки подлоги. Распространета преку синтетичкиот горен дел без врвки, Control Zone текстурата ви помага при секој контакт со топката. Комбинацијата на прилагодливиот отвор и гумениот ѓон ви обезбедува стабилност и ве прави врвен мајстор на вештачки површини.
Спецификација:

 • Детски патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Конструкција без врвки
 • Горниште со Control Zone текстура со текстура
 • Растеглив отвор на глуждот
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон за вештачки површини

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош