Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground
Машки копачки
Код на производ:
(CZ9890-407)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Elite Firm Ground

Претходна цена
17.690 ДЕН
Моментална цена
17.690 ДЕН
Цена со попуст
14.152 ДЕН
Заштеда: 3.538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Настанати врз основа на Phantom GT моделот, Nike Phantom GT2 Elite Firm Ground копачките имаат напреден дизајн и текстура што ви помага прецизно да маневрирате со топката. Преместениот систем на врзување обезбедува чиста линија на удар за вешт дриблинг, додавање и шутирање. Технологијата ACC ви дава целосна контрола во влажни или суви услови. Конструкцијата Flyknit го обвиткува вашето стапало во еластична ткаенина за лесно чувство. Ви ја дава потребната поддршка за остри поминувања помеѓу противниците. Текстурата на горништето е поставена стратешки за прецизност при шутирање, додавање и дриблинг. Спецификација: Копачки за возрасни За играње на влажни терени со кратка трева Текстилен горен дел ACC технологија Мека влошка.
Подетално

Настанати врз основа на Phantom GT моделот, Nike Phantom GT2 Elite Firm Ground копачките имаат напреден дизајн и текстура што ви помага прецизно да маневрирате со топката. Преместениот систем на врзување обезбедува чиста линија на удар за вешт дриблинг, додавање и шутирање. Технологијата ACC ви дава целосна контрола во влажни или суви услови. Конструкцијата Flyknit го обвиткува вашето стапало во еластична ткаенина за лесно чувство. Ви ја дава потребната поддршка за остри поминувања помеѓу противниците. Текстурата на горништето е поставена стратешки за прецизност при шутирање, додавање и дриблинг.
Спецификација:

 • Копачки за возрасни
 • За играње на влажни терени со кратка трева
 • Текстилен горен дел
 • ACC технологија
 • Мека влошка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош