Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
adidas Harden Stepback 3
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(GW4215)
adidas

adidas Harden Stepback 3

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Harden Stepback 3 се унисекс патики за кошарка кои му оддаваат почит на Џејмс Харден и неговата креативност на теренот. Во кошарката нема чекор поопасен од чекор назад и никој не го прави тоа подобро од него. Средниот Bounce ѓон е респонзивен и го прави секој чекор удобен. Прецизно поставените дупчиња за врвки, заедно со врвките и обликуваниот TPU дел во пределот на петицата даваат чувство на фиксација на стапалото. Спецификација: Полудлабок профил Врвки Горен дел од текстил BOUNCE среден ѓон Обликуван TPU дел .
Подетално

adidas Harden Stepback 3 се унисекс патики за кошарка кои му оддаваат почит на Џејмс Харден и неговата креативност на теренот. Во кошарката нема чекор поопасен од чекор назад и никој не го прави тоа подобро од него. Средниот Bounce ѓон е респонзивен и го прави секој чекор удобен. Прецизно поставените дупчиња за врвки, заедно со врвките и обликуваниот TPU дел во пределот на петицата даваат чувство на фиксација на стапалото.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Горен дел од текстил
 • BOUNCE среден ѓон
 • Обликуван TPU дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6461
  6.390 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW6747
  4.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош