Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 100DB MID
adidas 100DB MID
adidas 100DB MID
adidas 100DB MID
adidas 100DB MID
adidas 100DB MID
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(GW6747)
adidas

adidas 100DB MID

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.950 ДЕН
Заштеда: 1.238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 100DB MID машките патики за кошарка се направени за секој ден. Овие кошаркарски патики носат инспирација од преполната кошаркарска арена и страсните фанови. Од удобното отворање на патиките, преку мазниот и елегантен горен дел до флексибилниот ѓон, овие патики даваат одлични резултати. Направени од делумно рециклиран материјал, со амбиција да се намали пластичниот отпад. Спецификација: Полудлабок профил Врвки Синтетички горен дел Текстилна внатрешност Гумен ѓон.
Подетално

adidas 100DB MID машките патики за кошарка се направени за секој ден. Овие кошаркарски патики носат инспирација од преполната кошаркарска арена и страсните фанови. Од удобното отворање на патиките, преку мазниот и елегантен горен дел до флексибилниот ѓон, овие патики даваат одлични резултати. Направени од делумно рециклиран материјал, со амбиција да се намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6461
  6.390 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.988 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош