Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
adidas PREDATOR EDGE.1 FG
Машки копачки
Код на производ:
(GW1028)
adidas

adidas PREDATOR EDGE.1 FG

Претходна цена
13.788 ДЕН
Моментална цена
13.788 ДЕН
Цена со попуст
11.030 ДЕН
Заштеда: 2.758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Излезете на теренот и пронајдете ја својата предност во adidas PREDATOR EDGE.1 SG машките копачки за фудбал дизајнирани за игра на меки терени. Кога имате предност, полето е полно со можности. Овие копачки имаат Zone Skin горниште кое вклучува четири различни ребрести зони дизајнирани да ја оптимизираат моќта, контролата и дриблингот. Поделениот ѓон со Power Facet во предниот дел додава моќ на ударите. Прилагодливиот Primeknit отвор на патиката го одржува вашето стапало безбедно и фиксирано. Спецификација: Дизајнирани за игра на мека подлога- влажна, природна трева Плиток профил Врвки Zone Skin гониште Отстранливи крампони.
Подетално

Излезете на теренот и пронајдете ја својата предност во adidas PREDATOR EDGE.1 SG машките копачки за фудбал дизајнирани за игра на меки терени. Кога имате предност, полето е полно со можности. Овие копачки имаат Zone Skin горниште кое вклучува четири различни ребрести зони дизајнирани да ја оптимизираат моќта, контролата и дриблингот. Поделениот ѓон со Power Facet во предниот дел додава моќ на ударите. Прилагодливиот Primeknit отвор на патиката го одржува вашето стапало безбедно и фиксирано.
Спецификација:

 • Дизајнирани за игра на мека подлога- влажна, природна трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Zone Skin гониште
 • Отстранливи крампони

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош