Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
NEW BALANCE NEW BALANCE - 574
Детски патики
Код на производ:
(PV574DR2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE NEW BALANCE - 574

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 11C
 • 12C 12C
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
 • 10.5 28 16.8
 • 11.5 29 17.7
 • 12.5 30.5 18.4
 • 13.5 32 19.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C
12C
13C
1Y
1.5Y
2Y
2.5Y
3Y
3.5Y
4Y
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
10.5 28 16.8
11.5 29 17.7
12.5 30.5 18.4
13.5 32 19.4
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики PV515BH
3.512 ДЕН
Заштеда 20%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики PH237ED
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош