Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
NIKE Legend Essential 3 Premium
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(DQ4674-500)
NIKE

NIKE Legend Essential 3 Premium

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Legend Essential 3 Premium женските патики за тренинг можат да ги издржат и најинтензивните тренинзи. Тие се одликуваат со рамна, стабилна пета, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Со многу стисок, подготвени сте за секој тренинг. Високо абразивната горната мрежа и издржливите слоеви на задната страна и од страните обезбедуваат цврстина за да продолжите понатаму. Жлебовите во гумениот ѓон во пределот на прстите ви обезбедуваат флексибилен чекор. Добриот стисок ви овозможува лесно да се движите на сите видови површини. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Гумен ѓон .
Подетално

Nike Legend Essential 3 Premium женските патики за тренинг можат да ги издржат и најинтензивните тренинзи. Тие се одликуваат со рамна, стабилна пета, флексибилност во пределот на прстите и странична стабилност. Со многу стисок, подготвени сте за секој тренинг. Високо абразивната горната мрежа и издржливите слоеви на задната страна и од страните обезбедуваат цврстина за да продолжите понатаму. Жлебовите во гумениот ѓон во пределот на прстите ви обезбедуваат флексибилен чекор. Добриот стисок ви овозможува лесно да се движите на сите видови површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DD9285-601
  4.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.090 ДЕН
  Помош