Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
NIKE Waffle Debut
Машки патики
Код на производ:
(DH9522-300)
NIKE

NIKE Waffle Debut

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Waffle Debut се машки патики кои комбинираат ретро стил со модерни детали. Се сеќавате на трендот на мек велур и најлон? Се врати, заедно со модернизиран клинест среден ѓон кој ви обезбедува неверојатно меко чувство. И како надополнување на сè, ги задржавме класиците на дното - испробаниот, вистински и посакан waffle ѓон кој додава влечна сила, издржливост и наследен стил на секој ваш чекор. Swoosh логоата се обвиткуваат околу петицата формирајќи јазиче за добар изглед и функционално, лесно облекување и соблекување. Меките постави од велур потсетуваат на материјалите користени на претходните патиките, додека текстилните подслоеви додаваат издржливост и урбана, свежа завршница. Плиткиот профил е убаво поставен за добар изглед и уште подобро чувство. Спецификации: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Горен дел од мек велур Перфорација на петицата Waffle ѓон .
Подетално

Nike Waffle Debut се машки патики кои комбинираат ретро стил со модерни детали. Се сеќавате на трендот на мек велур и најлон? Се врати, заедно со модернизиран клинест среден ѓон кој ви обезбедува неверојатно меко чувство. И како надополнување на сè, ги задржавме класиците на дното - испробаниот, вистински и посакан waffle ѓон кој додава влечна сила, издржливост и наследен стил на секој ваш чекор. Swoosh логоата се обвиткуваат околу петицата формирајќи јазиче за добар изглед и функционално, лесно облекување и соблекување. Меките постави од велур потсетуваат на материјалите користени на претходните патиките, додека текстилните подслоеви додаваат издржливост и урбана, свежа завршница. Плиткиот профил е убаво поставен за добар изглед и уште подобро чувство.
Спецификации:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мек велур
 • Перфорација на петицата
 • Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DM9537-003
  5.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.090 ДЕН
  Помош