Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G
THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G
THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G
THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G
THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G
THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G
Женски outdoor патики
Код на производ:
(NF0A4T2V86H1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE W VECTIV EXPLORIS MID FUTURELIGHT WILD G

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
11.490 ДЕН
Моментална цена
11.490 ДЕН
Цена со попуст
9.192 ДЕН
Заштеда: 2.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40 26
 • 9.5 9.5
 • 10 41 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6 37 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5
9 40 26
9.5
10 41 27
10.5
11
11.5
12
13
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош