Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
KANDER KANDER KABRU
Машки outdoor кондури
Код на производ:
(KAF223M208-62)
KANDER

KANDER KANDER KABRU

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 26.7
 • 40.5 40.5
 • 41 41 27.3
 • 41.5 41.5
 • 42 42 28
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28.7
 • 43.5 43.5
 • 44 44 29.3
 • 44.5 44.5
 • 45 45 30
 • 45.5 45.5
 • 46 46 30.6
 • 46.5 46.5
 • 47 47 31.3
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39
39.5
40 40 26.7
40.5
41 41 27.3
41.5
42 42 28
42.5
43 43 28.7
43.5
44 44 29.3
44.5
45 45 30
45.5
46 46 30.6
46.5
47 47 31.3
47.5
48
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош