Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
UNDER ARMOUR BPS Surge 3
Детски патики
Код на производ:
(3024990-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR BPS Surge 3

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 27 16
 • 10-K 27.5 16.5
 • 11K 28 17
 • 11-K 29 17.5
 • 12K 29.5 18
 • 12-K 30 18.5
 • 13K 31 19
 • 13-K 31 19
 • 1 32 20
 • 1- 33 20.5
 • 2 33.5 21
 • 2- 34 21.5
 • 3 35 22
 • 3- 35.5 22
 • 4 36 23
 • 4- 36.5 23.5
 • 5 37.5 24
 • 5- 38 24.5
 • 6 38.5 25
 • 6- 39 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOR BPS Surge 3 AC се детски патики за помали момчиња, дизајнирани за трчање и континуирано движење. Тие се направени да им овозможат на вашите момчиња удобност и леснотија за време на спортските активности. Мрежестиот горен дел обезбедува одлична дише, така што детските стапала ќе останат суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности. Логото UNDER ARMOR на страна и натписот над велкрото јасно покажуваат на кој бренд му верувате. Покрај врвките, има и лента за велкро кое ја подобрува персонализацијата на овие патики. Гумениот ѓон има одличен стисок и им дава сигурност на вашите малечки. Осветлете ги вашите јуниори со овие функционални патики за трчање UNDER ARMOR BPS Surge 3 AC.Спецификација:чевли за трчање за момчињаМрежест материјалнатпис UNDER ARMOURГумен ѓон.
Подетално

UNDER ARMOR BPS Surge 3 AC се детски патики за помали момчиња, дизајнирани за трчање и континуирано движење. Тие се направени да им овозможат на вашите момчиња удобност и леснотија за време на спортските активности. Мрежестиот горен дел обезбедува одлична дише, така што детските стапала ќе останат суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности. Логото UNDER ARMOR на страна и натписот над велкрото јасно покажуваат на кој бренд му верувате. Покрај врвките, има и лента за велкро кое ја подобрува персонализацијата на овие патики. Гумениот ѓон има одличен стисок и им дава сигурност на вашите малечки. Осветлете ги вашите јуниори со овие функционални патики за трчање UNDER ARMOR BPS Surge 3 AC.
Спецификација:

 • чевли за трчање за момчиња

 • Мрежест материјал

 • натпис UNDER ARMOUR

 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 27 16
  10-K 27.5 16.5
  11K 28 17
  11-K 29 17.5
  12K 29.5 18
  12-K 30 18.5
  13K 31 19
  13-K 31 19
  1 32 20
  1- 33 20.5
  2 33.5 21
  2- 34 21.5
  3 35 22
  3- 35.5 22
  4 36 23
  4- 36.5 23.5
  5 37.5 24
  5- 38 24.5
  6 38.5 25
  6- 39 25.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош