Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
KANDER MUKUT PS
Детски кондури
Код на производ:
(KAF223B209-01)
KANDER

KANDER MUKUT PS

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 18
 • 28 28 18.7
 • 29 29 19.3
 • 30 30 20
 • 31 31 20.7
 • 32 32 21.3
 • 33 33 22
 • 34 34 22.7
 • 35 35 23.3
 • 35,5 35,5
 • 36 36 24
 • 36,5 36,5
 • 37 37 24.7
 • 37,5 37,5
 • 38 38 25.3
 • 38,5 38,5
 • 39 39 26
 • 39,5 39,5
 • 40 40 26.7
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27 18
28 28 18.7
29 29 19.3
30 30 20
31 31 20.7
32 32 21.3
33 33 22
34 34 22.7
35 35 23.3
35,5
36 36 24
36,5
37 37 24.7
37,5
38 38 25.3
38,5
39 39 26
39,5
40 40 26.7
1
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223B304-02
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223B200-01
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF223B200-02
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Помош