Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3024897-601)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR Infinite 4

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
9.690 ДЕН
Моментална цена
9.690 ДЕН
Цена со попуст
7.752 ДЕН
Заштеда: 1.938 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR™ Infinite 4 се машки патики за трчање. Го задржавме доверливото чувство што сте го засакале на претходните модели на Infinite, но го поедноставивме горниот дел, го променивме амортизирањето UA HOVR™ и го редизајниравме ѓонот, давајќи ви полесни, помеки и поиздржливи патики за секојдневно трчање . Нивниот мрежест горен дел е неверојатно лесен и дише со стратешки поставена потпора онаму каде што ви е најпотребно. 3D обликуваната влошка ви носи целосна удобност уште од првиот чекор. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Анатомски поставените длабоки жлебови ви даваат флексибилност во клучните области, додека јаглеродните гумени жлебови под петицата обезбедуваат совршено вклопување и носат издржливост на областите кои се најмногу изложени на оштетување. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Вртење Мрежест горен дел Среден ѓон UA HOVR™ 3D обликувана влошка Навалување: 8мм.
Подетално

Under Armour HOVR™ Infinite 4 се машки патики за трчање. Го задржавме доверливото чувство што сте го засакале на претходните модели на Infinite, но го поедноставивме горниот дел, го променивме амортизирањето UA HOVR™ и го редизајниравме ѓонот, давајќи ви полесни, помеки и поиздржливи патики за секојдневно трчање . Нивниот мрежест горен дел е неверојатно лесен и дише со стратешки поставена потпора онаму каде што ви е најпотребно. 3D обликуваната влошка ви носи целосна удобност уште од првиот чекор. Средниот ѓон за амортизирање UA HOVR™ го амортизира ударот, враќа енергија и ве придвижува напред. Анатомски поставените длабоки жлебови ви даваат флексибилност во клучните области, додека јаглеродните гумени жлебови под петицата обезбедуваат совршено вклопување и носат издржливост на областите кои се најмногу изложени на оштетување.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Вртење
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон UA HOVR™
 • 3D обликувана влошка
 • Навалување: 8мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош