Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
NIKE AIR MAX IMPACT 4
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM1124-002)
NIKE

NIKE AIR MAX IMPACT 4

Претходна цена
6.690 ДЕН
Моментална цена
6.690 ДЕН
Цена со попуст
5.352 ДЕН
Заштеда: 1.338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кренете ја вашата игра на повисоко ниво со Nike Air Max Impact 4 машките патики за кошарка. Исполнети со видлива Air Max единица во пределот на петицата, тестирана под притисок, тие ви дозволуваат да бидете експлозивни и да постигнете неверојатно брзи поени. Мрежестиот горен дел со засилување во пределот на прстите е прозрачен и е отпорен на абење. Модерниот надворешен ѓон од гума нуди стисок, издржливост и спортски, наследен стил. Спецификација: Врвки Мрежест горен дел Среден ѓон од пена Air Max технологија Гумен ѓон .
Подетално

Кренете ја вашата игра на повисоко ниво со Nike Air Max Impact 4 машките патики за кошарка. Исполнети со видлива Air Max единица во пределот на петицата, тестирана под притисок, тие ви дозволуваат да бидете експлозивни и да постигнете неверојатно брзи поени. Мрежестиот горен дел со засилување во пределот на прстите е прозрачен и е отпорен на абење. Модерниот надворешен ѓон од гума нуди стисок, издржливост и спортски, наследен стил.
Спецификација:

 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Air Max технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 322992-126
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 322992-066
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DJ6012-001
  6.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.090 ДЕН
  Помош