Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
NIKE Nike Pico 5
Детски патики
Код на производ:
(AR4161-001)
NIKE

NIKE Nike Pico 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 125C 12.5C 18.5
 • 10C 27 16
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pico 5 се детски патики за мали деца за секојдневно носење кои носат уникатен изглед и неверојатен квалитет. Тие се првенствено наменети за деца од предучилишна возраст. Издржливиот горен дел со атрактивен изглед е направен во комбинација од вистинска кожа и синтетичка кожа и нежно се обвиткува околу малите стапала и обезбедува безбеден чекор. Пената во средниот ѓон обезбедува удобност и супериорна амортизација. Спецификација: Детски патики за мали деца Горен дел од вистинска и синтетичка кожа Пена во средниот ѓон Ремени на копчање Гумен ѓон.
Подетално

Nike Pico 5 се детски патики за мали деца за секојдневно носење кои носат уникатен изглед и неверојатен квалитет. Тие се првенствено наменети за деца од предучилишна возраст. Издржливиот горен дел со атрактивен изглед е направен во комбинација од вистинска кожа и синтетичка кожа и нежно се обвиткува околу малите стапала и обезбедува безбеден чекор. Пената во средниот ѓон обезбедува удобност и супериорна амортизација.
Спецификација:

 • Детски патики за мали деца
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Пена во средниот ѓон
 • Ремени на копчање
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  125C 12.5C 18.5
  10C 27 16
  10"C 27.5 16.5
  11C 28 17
  11"C 28.5 17.5
  12C 29.5 18
  12"C 30 18.5
  13C 31 19
  13"C 31.5 19.5
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Патики BQ5451-119
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики CZ5356-112
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ0473-100
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Помош