Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC
Детски патики
Код на производ:
(3024991-600)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 19.5 10
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 11
 • 5-K 5-K
 • 6K 22 12
 • 6-K 6-K
 • 7K 23.5 13
 • 7-K 7-K
 • 8K 25 14
 • 8-K 8-K
 • 9K 26 15
 • 9-K 9-K
 • 10K 27 16
 • 10-K 27.5 16.5
 • 11K 28 17
 • 11-K 29 17.5
 • 12K 29.5 18
 • 12-K 30 18.5
 • 13K 31 19
 • 13-K 31 19
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC се детски патики за машки бебиња. Under Armour нуди иновации во перформансите со облека и обувки за деца и тинејџери. Лесниот мрежест горен дел што дише обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Преклопувањето на потпетиците од TPU обезбедува дополнителна издржливост и поддршка. Има и зајакнат дел околу зглобот кој го држи зглобот цврсто на место, а истовремено ја подобрува удобноста. Прилагодливо велкро затворање. Средниот ѓон EVA со целосна должина обезбедува исклучителна удобност и удобност, онака како што вашите бебиња го заслужуваат тоа. Издржливиот ѓон, малку подигнат, обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на првите чекори на вашето момче.Спецификација:Патики за децаГорен дел: горен дел од мрежа што дишеВелкро прицврстувањеЕВА среден ѓонГумен ѓон.
Подетално

UNDER ARMOUR BINF Surge 3 AC се детски патики за машки бебиња. Under Armour нуди иновации во перформансите со облека и обувки за деца и тинејџери. Лесниот мрежест горен дел што дише обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Преклопувањето на потпетиците од TPU обезбедува дополнителна издржливост и поддршка. Има и зајакнат дел околу зглобот кој го држи зглобот цврсто на место, а истовремено ја подобрува удобноста. Прилагодливо велкро затворање. Средниот ѓон EVA со целосна должина обезбедува исклучителна удобност и удобност, онака како што вашите бебиња го заслужуваат тоа. Издржливиот ѓон, малку подигнат, обезбедува одлично држење и дава сигурност и стабилност на првите чекори на вашето момче.
Спецификација:

 • Патики за деца

 • Горен дел: горен дел од мрежа што дише

 • Велкро прицврстување

 • ЕВА среден ѓон

 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 19.5 10
  4-K
  5K 21 11
  5-K
  6K 22 12
  6-K
  7K 23.5 13
  7-K
  8K 25 14
  8-K
  9K 26 15
  9-K
  10K 27 16
  10-K 27.5 16.5
  11K 28 17
  11-K 29 17.5
  12K 29.5 18
  12-K 30 18.5
  13K 31 19
  13-K 31 19
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош