Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
LOTTO Joy
Детски патики
Код на производ:
(LTR183322-03)
LOTTO

LOTTO Joy

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.245 ДЕН
Заштеда: 1.245 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 24 24
  • 25 25
  • 26 26
  • 27 27
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
24 24
25 25
26 26
27 27
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош