Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
LOTTO BOBY J
Детски патики
Код на производ:
(LTA191305-03)
LOTTO

LOTTO BOBY J

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201G121-02
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA193305-80
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA183318-04
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
995 ДЕН
Заштеда 50%
1.990 ДЕН
Помош