Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
LOTTO STONE
Машки патики
Код на производ:
(LTA183154-31)
LOTTO

LOTTO STONE

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
2.814 ДЕН
Заштеда: 1.876 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40 25
  • 41 41 26
  • 42 42 27
  • 43 43 28
  • 44 44 29
  • 45 45 30
  • 46 46 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 29
45 45 30
46 46 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTB191104-01
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M101-02
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTF201M104-03
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Помош