Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
SLAZENGER Classic LDS 00
Женски патики
Код на производ:
(271265-11)
SLAZENGER

SLAZENGER Classic LDS 00

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
1.895 ДЕН
Заштеда: 1.895 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 4 36.5
 • 4- 4-
 • 5 38
 • 5- 5-
 • 6 39
 • 6- 6-
 • 7 40.5
 • 7- 7-
 • 8 42
 • 8- 8-
 • 9 43
 • 9- 9-
 • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SLAZENGER Classic Lds 00 се женски патики со препознатлив спортски стил. Тие претставуваат класичен модел кој лесно се комбинира, без разлика дали се работи за спортски, лежерен или урбан аутфит. Кожниот горен дел и фантастичниот дизајн, како и исклучително меката шарка го прават овој модел безвременски. Спецификација:Плиток профилВрвкиГорен дел од перфорирана кожаГумен ѓон.
Подетално

SLAZENGER Classic Lds 00 се женски патики со препознатлив спортски стил. Тие претставуваат класичен модел кој лесно се комбинира, без разлика дали се работи за спортски, лежерен или урбан аутфит. Кожниот горен дел и фантастичниот дизајн, како и исклучително меката шарка го прават овој модел безвременски.
Спецификација:

 • Плиток профил

 • Врвки

 • Горен дел од перфорирана кожа

 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд SLAZENGER
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35.5
  4 36.5
  4-
  5 38
  5-
  6 39
  6-
  7 40.5
  7-
  8 42
  8-
  9 43
  9-
  10
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики SLF221F108-01
  2.274 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики SLF221M106-01
  2.274 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики SLF221M106-03
  2.274 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.790 ДЕН
  Помош