Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
NEW BALANCE Nitrel V4
Машки патики за трчање
Код на производ:
(MTNTRCE4)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Nitrel V4

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Цена со попуст
3.992 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE Nitrel V4 се машки патики за трчање, создадени да им обезбедат на тркачите целосна удобност и поддршка. Горништето од мрежест материјал без шевови овозможува постојан проток на воздух и им помага на стапалата да останат пријатно разладени. Средниот DynaSoft ѓон комбинира добри перформанси со бескомпромисен комфор. EVA пенестата влошка ја зголемува удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и јазиче на петицата што го олеснува облекувањето и соблекувањето. AT Tread ѓонот обезбедува одлично прилепување на површина, обезбедувајќи сигурност на вашиот чекор и продолжување на животниот век на овие одлични патики. Искусете сосема ново искуство на удобност во New Balance Nitrel V4 машките патики за трчање. Спецификација: Машки патики за трчање Горен дел: мрежа и синтетика Класично врвкање Плиток профил DynaSoft среден ѓон и EVA влошка AT ѓон .
Подетално

NEW BALANCE Nitrel V4 се машки патики за трчање, создадени да им обезбедат на тркачите целосна удобност и поддршка. Горништето од мрежест материјал без шевови овозможува постојан проток на воздух и им помага на стапалата да останат пријатно разладени. Средниот DynaSoft ѓон комбинира добри перформанси со бескомпромисен комфор. EVA пенестата влошка ја зголемува удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и јазиче на петицата што го олеснува облекувањето и соблекувањето. AT Tread ѓонот обезбедува одлично прилепување на површина, обезбедувајќи сигурност на вашиот чекор и продолжување на животниот век на овие одлични патики. Искусете сосема ново искуство на удобност во New Balance Nitrel V4 машките патики за трчање.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел: мрежа и синтетика
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • DynaSoft среден ѓон и EVA влошка
 • AT ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош