Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX
Женски outdoor кондури
Код на производ:
(EF3357)
adidas

adidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
10.788 ДЕН
Моментална цена
10.788 ДЕН
Цена со попуст
8.630 ДЕН
Заштеда: 2.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX се женски патики за планинарење со совршен стисок во сите услови. Движете се со леснотија и движете се брзо низ планините со овие adidas женски планинарски патики. Лесната, GORE-TEX прозрачна конструкција добро се справува во сите околности. Комбинираниот систем на врзување и подобрената структура го надополнуваат цврстиот Traxion ѓон со цврста Continental™ гума која ви обезбедува поддршка на сите терени, суви или влажни. Спецификација: Женски патики за планинарење Полудлабок профил Специјално прилагодени за женско стапало Комбинирана конструкција со врвки за подобро вклопување и посигурно затворање; Банџи врвки за да се избегне врзување Горен дел од текстил отпорен на абење Водоотпорна и прозрачна GORE-TEX® постава Обликувано TPU засилување во пределот на прстите Continental™ гума за одлично прилепување на површина дури и при влажни услови.
Подетално

аdidas TERREX SWIFT R2 MID GORE-TEX се женски патики за планинарење со совршен стисок во сите услови. Движете се со леснотија и движете се брзо низ планините со овие adidas женски планинарски патики. Лесната, GORE-TEX прозрачна конструкција добро се справува во сите околности. Комбинираниот систем на врзување и подобрената структура го надополнуваат цврстиот Traxion ѓон со цврста Continental™ гума која ви обезбедува поддршка на сите терени, суви или влажни.
Спецификација:

 • Женски патики за планинарење
 • Полудлабок профил
 • Специјално прилагодени за женско стапало
 • Комбинирана конструкција со врвки за подобро вклопување и посигурно затворање; Банџи врвки за да се избегне врзување
 • Горен дел од текстил отпорен на абење
 • Водоотпорна и прозрачна GORE-TEX® постава
 • Обликувано TPU засилување во пределот на прстите
 • Continental™ гума за одлично прилепување на површина дури и при влажни услови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Кондури
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош