Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
adidas COPA SENSE.1 FG
Машки копачки
Код на производ:
(GW3605)
adidas

adidas COPA SENSE.1 FG

Претходна цена
13.888 ДЕН
Моментална цена
13.888 ДЕН
Цена со попуст
11.110 ДЕН
Заштеда: 2.778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Верувајте му на својот инстикт во adidas COPA SENSE.1 FG машките копачки за фудбал. Sensepods пената ја пополнува секоја празнина во пределот на петицата, така што ќе се чувствувате како да сте едно со вашите копачки. Мекиот кожен горен дел обезбедува удобност. Touchpods и Softstuds удобноста ве прави подобри, побрзи и поуспешни. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од мека кожа Touchpods Softstuds Sensepods пена.
Подетално

Верувајте му на својот инстикт во adidas COPA SENSE.1 FG машките копачки за фудбал. Sensepods пената ја пополнува секоја празнина во пределот на петицата, така што ќе се чувствувате како да сте едно со вашите копачки. Мекиот кожен горен дел обезбедува удобност. Touchpods и Softstuds удобноста ве прави подобри, побрзи и поуспешни.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мека кожа
 • Touchpods
 • Softstuds
 • Sensepods пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош