Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Reebok Reebok Rush Runner 4
Детски патики
Код на производ:
(GX4019)
Reebok

Reebok Reebok Rush Runner 4

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16 7
 • 1.5 16.5 7.5
 • 2 17 8
 • 2.5 18 8.5
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26.5 15.5
 • 10 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK RUSH RUNNER 4.0 SYN TD се удобни детски патики за момчиња, дизајнирани за секојдневно носење и инспирирани од трчањето. Тие не се дизајнирани само за деца кои сакаат да трчаат, туку и за сите други активни деца кои сакаат да истражуваат. Лесниот горен дел изработен од синтетика нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Овие патики покрај врвките имаат и велкро лепенка која го подобрува вклопувањето. Eva технологијата на средниот ѓон, со меки и лесни перничиња, обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и самодоверба. Спецификација: Детски патики за девојчиња Синтетичко горниште EVA среден ѓон Врвки и велкро лепенка Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK RUSH RUNNER 4.0 SYN TD се удобни детски патики за момчиња, дизајнирани за секојдневно носење и инспирирани од трчањето. Тие не се дизајнирани само за деца кои сакаат да трчаат, туку и за сите други активни деца кои сакаат да истражуваат. Лесниот горен дел изработен од синтетика нежно го обвива детското стапало, му ја дава вистинската потпора и обезбедува одлична вентилација. Овие патики покрај врвките имаат и велкро лепенка која го подобрува вклопувањето. Eva технологијата на средниот ѓон, со меки и лесни перничиња, обезбедува удобност, комфор и совршено амортизирање. Овие детски патики се дел од урбаната спортска вибрација и вашите момчиња ќе бидат разиграни и активни во нив во текот на целиот ден. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и самодоверба.
Спецификација:

 • Детски патики за девојчиња
 • Синтетичко горниште
 • EVA среден ѓон
 • Врвки и велкро лепенка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 16 7
  1.5 16.5 7.5
  2 17 8
  2.5 18 8.5
  3 18.5 9
  3.5 19 9.5
  4 19.5 10
  4.5 20 10.5
  5 21 11
  5.5 21.5 11.5
  6 22 12
  6.5 22.5 12.5
  7 23.5 13
  7.5 24 13.5
  8 25 14
  8.5 25.5 14.5
  9 26 15
  9.5 26.5 15.5
  10 27 16
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9989
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.192 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош