Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Reebok Zig Dynamica 3
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GW9455)
Reebok

Reebok Zig Dynamica 3

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK ZIG DYNAMICA 3 се женски, модерни и функционални патики за трчање. Сите перформанси на модерни, напредни патики за трчање се содржани во овој Reebok модел. Текстилниот горен дел обезбедува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности. FuelFoam IMEVA е наше меко EVA соединение кое обезбедува совршено амортизирање и обезбедува враќање на енергијата до вашите стапала. Тие се направени од најмалку 30% рециклиран материјал. Надворешниот ѓон Zig Energy Web се шири и се собира како гумена трака и совршено ги следи движењата на вашето стапало и обезбедува одлично прилепување. Тренингот или трчањето, па дури и шетањето низ градските улици со овие REEBOK ZIG DYNAMICA 3 женски патики ќе биде вистинско задоволство. Спецификација: Женски патики за трчање Текстилно горниште Најмалку 30% рециклиран материјал FuelFoam IMEVA среден ѓон Zig Energy Web надворешен ѓон.
Подетално

REEBOK ZIG DYNAMICA 3 се женски, модерни и функционални патики за трчање. Сите перформанси на модерни, напредни патики за трчање се содржани во овој Reebok модел. Текстилниот горен дел обезбедува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи дури и за време на најинтензивните активности. FuelFoam IMEVA е наше меко EVA соединение кое обезбедува совршено амортизирање и обезбедува враќање на енергијата до вашите стапала. Тие се направени од најмалку 30% рециклиран материјал. Надворешниот ѓон Zig Energy Web се шири и се собира како гумена трака и совршено ги следи движењата на вашето стапало и обезбедува одлично прилепување. Тренингот или трчањето, па дури и шетањето низ градските улици со овие REEBOK ZIG DYNAMICA 3 женски патики ќе биде вистинско задоволство.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Текстилно горниште
 • Најмалку 30% рециклиран материјал
 • FuelFoam IMEVA среден ѓон
 • Zig Energy Web надворешен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4 34 21
  4.5 34.5 21.5
  5 35 22
  5.5 35.5 22.5
  6 36 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 38.5 25
  8.5 39 25.5
  9 40 26
  9.5 40.5 26.5
  10 41 27
  10.5 42 27.5
  11 42.5 28
  11.5 43 28.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош