Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
NIKE Kyrie Low 5
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DJ6012-101)
NIKE

NIKE Kyrie Low 5

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
8.090 ДЕН
Моментална цена
8.090 ДЕН
Цена со попуст
6.472 ДЕН
Заштеда: 1.618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Kyrie Low 5 се машки патики за кошарка со атрактивен изглед. Овие патики се ноќна мора за сите играчи кои играат во одбрана. Тие им овозможуваат на играчите да користат брзина со постојана контрола на движењето и брзи промени на насоката. При движење најголема енергија се постигнува во предниот дел на стапалото. Zoom Air единицата обезбедува максимално враќање на енергијата и овозможува експлозивни движења. Врвките се испреплетени со ремени во предниот дел на стапалото, и кога ќе ги затегнете врвките, тие се спуштаат надолу, така што вашето стапало ќе биде безбедно. Пената во средниот ѓон е мека и мазна, а дизајнот на ѓонот е компјутерски генериран и ви овозможува да забрзувате, успорувате и да ја менувате насоката, со максимална контрола на вашите движења. Доколку сакате да ги покажете сите ваши вештини во играта под обрачите, овие Nike патики за кошарка се најдобриот избор за вас. Спецификација: Машки патики за кошарка Засилени во пределот на прстите Zoom Air единица Гумен ѓон Врвки.
Подетално

Nike Kyrie Low 5 се машки патики за кошарка со атрактивен изглед. Овие патики се ноќна мора за сите играчи кои играат во одбрана. Тие им овозможуваат на играчите да користат брзина со постојана контрола на движењето и брзи промени на насоката. При движење најголема енергија се постигнува во предниот дел на стапалото. Zoom Air единицата обезбедува максимално враќање на енергијата и овозможува експлозивни движења. Врвките се испреплетени со ремени во предниот дел на стапалото, и кога ќе ги затегнете врвките, тие се спуштаат надолу, така што вашето стапало ќе биде безбедно. Пената во средниот ѓон е мека и мазна, а дизајнот на ѓонот е компјутерски генериран и ви овозможува да забрзувате, успорувате и да ја менувате насоката, со максимална контрола на вашите движења. Доколку сакате да ги покажете сите ваши вештини во играта под обрачите, овие Nike патики за кошарка се најдобриот избор за вас.
Спецификација:

 • Машки патики за кошарка
 • Засилени во пределот на прстите
 • Zoom Air единица
 • Гумен ѓон
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош