Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
ELLESSE CHERYL
Женски патики
Код на производ:
(EL22W40450-01)
ELLESSE

ELLESSE CHERYL

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5 36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5 39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5 41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
44.5
45 45
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ183271-01
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.295 ДЕН
Заштеда 50%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EL22W80456-01
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF201F103-10
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Помош