Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(GW8393)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN детските патики за мал фудбал. Времето и просторот се релативни кога играте во друга димензија. Стилскиот гумен ѓон ви овозможува да бидете брзи на рамни површини. Текстилниот горен дел вклучува потпорен, рамно плетено и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за да ги држите оптимална фиксација на стапалото. Смелите графики ја истакнуваат љубовта на Лионел Меси кон топката. Горниот дел на овие патики содржу најмалку 50% рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Дизајнирани за игра во затворен простор Плиток профил Врвки Текстилен горен дел со завршна постава Текстиолна внатрешност TPU зајакнување во пределот на петиците Гумен ѓон.
Подетално

Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas X SPEEDPORTAL MESSI.3 IN детските патики за мал фудбал. Времето и просторот се релативни кога играте во друга димензија. Стилскиот гумен ѓон ви овозможува да бидете брзи на рамни површини. Текстилниот горен дел вклучува потпорен, рамно плетено и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за да ги држите оптимална фиксација на стапалото. Смелите графики ја истакнуваат љубовта на Лионел Меси кон топката. Горниот дел на овие патики содржу најмалку 50% рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Дизајнирани за игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел со завршна постава
 • Текстиолна внатрешност
 • TPU зајакнување во пределот на петиците
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош