Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Reebok NFX Trainers
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(GW1997)
Reebok

Reebok NFX Trainers

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK NFX TRAINER се машки патики за тренинг, дизајнирани за вашето уживање. Патиките имаат горен дел од атлетска мрежа и беспрекорни прекривки за одлична прозрачност и удобност. Средниот IMEVA ѓон обезбедува одлично амортизирање и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Лесниот мрежест горен дел комбинира удобност и супериорна прозрачност со интегрирана поддршка за стабилност при скокови. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Надворешниот ѓон од гума има странични ѕидови за издржливост и одлично прилепување, со дополнителни жлебови во предниот дел, за оптимална флексибилност. Ако сакате максимална поддршка и најдобри резултати за време на тренингот, облечете ги овие функционални Reebok патики и уживајте во вежбањето. Спецификација: Машки патики за тренинг Мрежест горен дел со беспрекорни прекривки Плиток профил Врвки IMEVA среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK NFX TRAINER се машки патики за тренинг, дизајнирани за вашето уживање. Патиките имаат горен дел од атлетска мрежа и беспрекорни прекривки за одлична прозрачност и удобност. Средниот IMEVA ѓон обезбедува одлично амортизирање и чувство на враќање на енергијата во вашите стапала. Лесниот мрежест горен дел комбинира удобност и супериорна прозрачност со интегрирана поддршка за стабилност при скокови. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Надворешниот ѓон од гума има странични ѕидови за издржливост и одлично прилепување, со дополнителни жлебови во предниот дел, за оптимална флексибилност. Ако сакате максимална поддршка и најдобри резултати за време на тренингот, облечете ги овие функционални Reebok патики и уживајте во вежбањето.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Мрежест горен дел со беспрекорни прекривки
 • Плиток профил
 • Врвки
 • IMEVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY6211
  4.072 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош