Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
NIKE OffCourt Slide
Женски папучи
Код на производ:
(BQ4632-011)
NIKE

NIKE OffCourt Slide

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
2.072 ДЕН
Заштеда: 518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 5.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 6.5
 • 7 38 24
 • 7.5 7.5
 • 8 39 25
 • 8.5 8.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 9.5
 • 10 42 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Offcourt се женски папучи со кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Offcourt Slide - сензационалната, иновативна, двослојна пена и меката постава обезбедуваат удобно и пријатно чувство за време на прошетката. Ѓонот е позајмен од познатиот Air Force 1 модел, така што совршено се прилепува на површината и обезбедува соодветна влечна сила на различни површини. Revive пената со двојна густина додава кадифено амортизирање и стабилност под нозете. Изберете го вистинскиот лак и препуштете се на летниот шарм во овие удобни и атрактивни женски папучи. Спецификација:Женски папучи - lifestyleИновативна двослојна Revive пенаМека поставаЛесно одржување.
Подетално

Nike Offcourt се женски папучи со кои ќе бидете подготвени да го дочекате летото. Offcourt Slide - сензационалната, иновативна, двослојна пена и меката постава обезбедуваат удобно и пријатно чувство за време на прошетката. Ѓонот е позајмен од познатиот Air Force 1 модел, така што совршено се прилепува на површината и обезбедува соодветна влечна сила на различни површини. Revive пената со двојна густина додава кадифено амортизирање и стабилност под нозете. Изберете го вистинскиот лак и препуштете се на летниот шарм во овие удобни и атрактивни женски папучи.
Спецификација:

 • Женски папучи - lifestyle
 • Иновативна двослојна Revive пена
 • Мека постава
 • Лесно одржување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5
  6 36.5 23
  6.5
  7 38 24
  7.5
  8 39 25
  8.5
  9 40.5 26
  9.5
  10 42 27
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DR8882-600
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Папучи DR8882-100
  3.432 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош