Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
adidas GALAXY 6
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GW3848)
adidas

adidas GALAXY 6

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги adidas GALAXY 6 машките патики за трчање и посетете ја вашата патека. Одлични за секојдневно носење, имаат лесно, прозрачно горниште, така што вашите стапала остануваат свежи без оглед на бројот на поминатите километри. Средниот Cloudfoam ѓон обезбедува флексибилност на чекорите, додека гумениот надворешен ѓон е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева до калливи предели. Променете ги вашите планови без да ги менувате патиките. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилен горен дел OrthoLite® газиште Cloudfoam среден ѓон Текстилна внатрешност Гумен ѓон.
Подетално

Облечете ги adidas GALAXY 6 машките патики за трчање и посетете ја вашата патека. Одлични за секојдневно носење, имаат лесно, прозрачно горниште, така што вашите стапала остануваат свежи без оглед на бројот на поминатите километри. Средниот Cloudfoam ѓон обезбедува флексибилност на чекорите, додека гумениот надворешен ѓон е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева до калливи предели. Променете ги вашите планови без да ги менувате патиките. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • OrthoLite® газиште
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX9250
  10.790 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.488 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX1740
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Помош