Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG
Детски копачки
Код на производ:
(GW8398)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Следете го Лионел Меси во нова димензија на брзина со adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG детските копачки за тинејџери, дизајнирани за игра на цврста земја. Овие копачки се направени за брзо на менување на насоката. Мекиот и издржлив синтетички горен дел ви овозможува удобност при максимална брзина. Смелите графики ја истакнуваат љубовта на Лионел Меси кон топката. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Наменети за игра на цврсти површини - сува, природна трева Плиток профил Врвки Синтетички горен дел Текстилна внатрешност Флексибилен TPU ѓон.
Подетално

Следете го Лионел Меси во нова димензија на брзина со adidas X SPEEDPORTAL MESSI.4 FG детските копачки за тинејџери, дизајнирани за игра на цврста земја. Овие копачки се направени за брзо на менување на насоката. Мекиот и издржлив синтетички горен дел ви овозможува удобност при максимална брзина. Смелите графики ја истакнуваат љубовта на Лионел Меси кон топката. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Наменети за игра на цврсти површини - сува, природна трева
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • Флексибилен TPU ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош