Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
SKECHERS S-LIGHTS REMIX
Детски патики
Код на производ:
(310100L-WHT)
SKECHERS

SKECHERS S-LIGHTS REMIX

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 30,5 30.5
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39,5 39,5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
28,5 28.5
29 29
30 30
30,5 30.5
31 31
31,5 31.5
32 32
33 33
33,5 33.5
34 34
35 35
35,5 35.5
36 36
36,5 36.5
37,5 37.5
38 38
38,5
39,5
40 40
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302315L-NVMT
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.952 ДЕН
Заштеда 20%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 302308L-SMLT
Prosecna ocena:
ocena
5
ocene
5
2.952 ДЕН
Заштеда 20%
3.690 ДЕН
Помош