Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR
Детски кондури
Код на производ:
(402198L-BKRD)
SKECHERS

SKECHERS MEGA-CRAFT - CUBOFOR

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 28,5 28.5
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 31,5 31.5
 • 32 32
 • 33 33
 • 33,5 33.5
 • 34 34
 • 34,5 34.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27
28 28
28,5 28.5
29 29
30 30
31 31
31,5 31.5
32 32
33 33
33,5 33.5
34 34
34,5 34.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош