Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy
Машки копачки
Код на производ:
(DJ5631-780)
NIKE

NIKE Mercurial Zoom Vapor 15 Academy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Mercurial Zoom Vapor 15 Academy се копачки дизајнирани за вашето уживање во најважната споредна работа во светот-фудбалот. Овој модел е лесен и ви обезбедува чувство на неверојатна удобност на тревата. Модерниот дизајн се одликува со систем на врзување кој ви овозможува да се чувствувате безбедно и совршено да ја контролирате топката. Ултратенкиот NikeSkin преклоп додава текстура за да ви го даде совршениот стисок што ви е потребен за креативност на теренот. Исклучително мекото Zoom Air перниче обезбедува совршена амортизација. Заврзете ги овие функционални Nike копачки и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим. Спецификација: Копачки за на природна и вештачка трева Nike лого Zoom Air единица NikeSkin Специјален систем на врзување.
Подетално

Nike Mercurial Zoom Vapor 15 Academy се копачки дизајнирани за вашето уживање во најважната споредна работа во светот-фудбалот. Овој модел е лесен и ви обезбедува чувство на неверојатна удобност на тревата. Модерниот дизајн се одликува со систем на врзување кој ви овозможува да се чувствувате безбедно и совршено да ја контролирате топката. Ултратенкиот NikeSkin преклоп додава текстура за да ви го даде совршениот стисок што ви е потребен за креативност на теренот. Исклучително мекото Zoom Air перниче обезбедува совршена амортизација. Заврзете ги овие функционални Nike копачки и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим.
Спецификација:

 • Копачки за на природна и вештачка трева
 • Nike лого
 • Zoom Air единица
 • NikeSkin
 • Специјален систем на врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош