Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Reebok Lavante Trail 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GY1457)
Reebok

Reebok Lavante Trail 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK LAVANTE TRAIL 2 се машки патики за трчање. Истражете го светот околу вас. Овие модерни машки патики се направени од рециклирани материјали и се дел од колекцијата Reebok [REE]CYCLED. Мрежестиот горен дел обезбедува совршена удобност и прозрачност за да ги одржувате вашите стапала свежи. Средниот FuelFoam ѓон го поддржува секој чекор со стабилност и амортизација и обезбедува удобно чувство дури и кога сте надвор од патеката. Патиките се одликуваат со регуларен крој, плиток профил и класични врвки. Овие Reebok машки патики ви гарантираат удобност при трчање во природата. Цврстиот гумен ѓон дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Мрежесто горниште Врвки FuelFoam среден ѓон Најмалку 30% рециклирана содржина Гумен ѓон.
Подетално

REEBOK LAVANTE TRAIL 2 се машки патики за трчање. Истражете го светот околу вас. Овие модерни машки патики се направени од рециклирани материјали и се дел од колекцијата Reebok [REE]CYCLED. Мрежестиот горен дел обезбедува совршена удобност и прозрачност за да ги одржувате вашите стапала свежи. Средниот FuelFoam ѓон го поддржува секој чекор со стабилност и амортизација и обезбедува удобно чувство дури и кога сте надвор од патеката. Патиките се одликуваат со регуларен крој, плиток профил и класични врвки. Овие Reebok машки патики ви гарантираат удобност при трчање во природата. Цврстиот гумен ѓон дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Мрежесто горниште
 • Врвки
 • FuelFoam среден ѓон
 • Најмалку 30% рециклирана содржина
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5 40 25.5
  8 40.5 26
  8.5 41 26.5
  9 42 27
  9.5 42.5 27.5
  10 43 28
  10.5 44 28.5
  11 44.5 29
  11.5 45 29.5
  12 45.5 30
  12.5 46 30.5
  13 47 31
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош