Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
adidas X SPEEDPORTAL.3 SG
Машки копачки
Код на производ:
(GW8482)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL.3 SG

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.910 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оставете ги вашите ограничувања зад себе во adidas X SPEEDPORTAL.3 SG лесните машки копачки за фудбал дизајнирани за игра на меки терени. Нивниот текстилен горен дел вклучува потпорен, рамен плетен горен дел и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за стабилност при големи брзини. Мекиот ѓон со два дополнителни крампони во предниот дел на стапалото обезбедува максимизирање на праволиниското забрзување. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: За игра на меки терени Плиток профил Врвки Текстилно горниште Текстилна внатрешност TPU засилување во петицата .
Подетално

Оставете ги вашите ограничувања зад себе во adidas X SPEEDPORTAL.3 SG лесните машки копачки за фудбал дизајнирани за игра на меки терени. Нивниот текстилен горен дел вклучува потпорен, рамен плетен горен дел и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за стабилност при големи брзини. Мекиот ѓон со два дополнителни крампони во предниот дел на стапалото обезбедува максимизирање на праволиниското забрзување. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • За игра на меки терени
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилно горниште
 • Текстилна внатрешност
 • TPU засилување во петицата

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош