Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
adidas Terrex Swift R3 Gtx
Женски outdoor патики
Код на производ:
(GY8618)
adidas

adidas Terrex Swift R3 Gtx

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
9.788 ДЕН
Моментална цена
9.788 ДЕН
Цена со попуст
7.830 ДЕН
Заштеда: 1.958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Движете се брзо низ сите терени и услови adidas TERREX SWIFT R3 GTX женските outdoor патики. Брзи, лесни и издржливи, овие патики се направени со GORE-TEX мембрана, која ги одржува стапалата суви и на влажни патеки. Гумениот, надворешен Continental™ ѓон обезбедува сигурно прилепување на лизгави, калливи угорници и карпести предели. adidas TERREX SWIFT R3 GTX женските outdoor патики се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Обликувано газиште GORE-TEX внатршност Лесен EVA среден ѓон Гумен Continental™ ѓон.
Подетално

Движете се брзо низ сите терени и услови adidas TERREX SWIFT R3 GTX женските outdoor патики. Брзи, лесни и издржливи, овие патики се направени со GORE-TEX мембрана, која ги одржува стапалата суви и на влажни патеки. Гумениот, надворешен Continental™ ѓон обезбедува сигурно прилепување на лизгави, калливи угорници и карпести предели. adidas TERREX SWIFT R3 GTX женските outdoor патики се направени од рециклирани материјали, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Обликувано газиште
 • GORE-TEX внатршност
 • Лесен EVA среден ѓон
 • Гумен Continental™ ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош